[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1605272454607{margin-right: 8% !important;margin-left: 8% !important;padding-top: 1.5% !important;padding-right: 1.5% !important;padding-bottom: 1.5% !important;padding-left: 1.5% !important;background-color: #fcfcfc !important;border-radius: 15px !important;}” text_larger=”no”]

«هوالرزّاق»

با گسترش روزافزون تکنولوژی و دسترسی سراسری اینترنت، بسیاری از زمان های تلف شده برای پیدا کردن محصول باکیفیت، کاهش یافته و سهولت انتخاب بهترین محصول با کمترین قیمت در فضاهای آنلاین باعث شده جذابیت فروشگاه های اینترنتی به مراتب افزایش یابد.

اینک بر آن شدیم تا سالها تجربه موفق خود با حضور در بازارهای سنتی موادغذایی، بهداشتی و آرایشی را در بستر اینترنت قرار داده و با بهره‌گیری از فضای آنلاین، خدمات متنوعی علاوه بر خرید مطمئن و آسان برای شما به ارمغان بیاوریم.

پشتوانه ما همواره مشتریان وفاداری است که در سالیان متمادی در کنار ما هستند تا با انگیزه بیشتر بتوانیم پروسه انتخاب تا خرید را برای شما به حداقل زمان ممکن برسانیم.

پاسدار اعتماد شما به کاریزمارکت هستیم!

بدون شک اصالت و کیفیت کالا مهمترین فاکتور برای انتخاب به شمار می‌رود، در کاریزمارکت به روزترین و معتبرترین برندهای جهانی حوزه موادغذایی، بهداشتی و آرایشی با تاریخ انقضاء مناسب به فروش گذاشته شده و محصولاتی که به علت نزدیکی تاریخ انقضا حراج میشوند، با برچسب “تاریخ نزدیک” در بخش انبارتکانی از محصولات دیگر متمایز می‌شوند تا بدون ابهام اقدام به خرید کنید.

یکی از مهمترین نگرانی های مشتریان در خریدهای اینترنتی، دیر رسیدن محصول و تاخیر در ارسال کالا است، کاریزمارکت با استفاده از سرویس‌های جدید حمل و نقل توانسته خدمات ارسال کالا را در زودترین زمان ممکن به شما ارائه دهد. همچنین تهرانی‌ها با استفاده از پیک کاریزمارکت می‌توانند در هزینه حمل و نقل خود صرفه جویی کنند.

در خریدهای حضوری، هنگام خرید تمام سوالات توسط فروشنده پاسخ داده می‌شوند و خریدار ابهامی ندارد. همکاران ما هنگام خرید در کنار شما هستند. با استفاده از چت آنلاین، شماره تماس و نرم‌افزارهای پیام رسان‌ با ما در ارتباط باشید.

با ما در مسیر پیشرفت همراه شوید…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]